PRVA RADIONICA ZA POUČAVANJE I VREDNOVANJE VJEŠTINE ČITANJA ZA NASTAVNIKE SREDNJE ŠKOLE U SKLOPU PROJEKTA „SLIKA“

Autor: Ivan Švaganović, 24. 1. 2018.

TEMA: Teorijski i praktični okvir za poučavanje vještine čitanja

Gimnazija Matije Antuna Reljkovića, Vinkovici

20. siječnja 2018.

Voditeljica radionice: Sanja Fulgosi

U radu prve radionice sudjelovali su nastavnici Gimnazije M. A. Reljkovića. Rad je organiziran od 10 do 15 sati, a tema je obrađena u nekoliko segmenata:

-Ishodi u poučavanju i vrednovanju čitanja i ostalih jezičnih vještina

-Komunikacijski okviri za poučavanje čitanja

-Rad u skupinama: razrada nastavnoga sata

Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
21.12.2018. 12:24
Potpisan Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla
U četvrtak, 20. prosinca 2018. godine potpisan je Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla (ICENT).

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.