PRVA RADIONICA ZA POUČAVANJE I VREDNOVANJE VJEŠTINE ČITANJA ZA NASTAVNIKE SREDNJE ŠKOLE U SKLOPU PROJEKTA „SLIKA“

Autor: Ivan Švaganović, 24. 1. 2018.

TEMA: Teorijski i praktični okvir za poučavanje vještine čitanja

Gimnazija Matije Antuna Reljkovića, Vinkovici

20. siječnja 2018.

Voditeljica radionice: Sanja Fulgosi

U radu prve radionice sudjelovali su nastavnici Gimnazije M. A. Reljkovića. Rad je organiziran od 10 do 15 sati, a tema je obrađena u nekoliko segmenata:

-Ishodi u poučavanju i vrednovanju čitanja i ostalih jezičnih vještina

-Komunikacijski okviri za poučavanje čitanja

-Rad u skupinama: razrada nastavnoga sata

07.07.2020. 12:27
Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku
Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., u srijedu, 8. srpnja 2020. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. ... The post Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku appeared first on CARNET .

07.07.2020. 10:32
CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu
CARNET-ova konferencija za korisnike - CUC2020 održat će se 22. godinu zaredom, ovaj puta u novom, hibridnom formatu. Zbog trenutne situacije izazvane koronavirusom sudionici će imati priliku, od 4. do ... The post CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu appeared first on CARNET .

03.07.2020. 15:42
Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Otvaranjem poziva za autore započele su pripreme programa 22. CARNET-ove konferencije za korisnike, koja će se pod nazivom "CUC 2020: Izazov prihvaćen!" održati od 4. do 6. studenoga 2020. godine ... The post Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .