PRVA RADIONICA ZA POUČAVANJE I VREDNOVANJE VJEŠTINE ČITANJA ZA NASTAVNIKE SREDNJE ŠKOLE U SKLOPU PROJEKTA „SLIKA“

Autor: Ivan Švaganović, 24. 1. 2018.

TEMA: Teorijski i praktični okvir za poučavanje vještine čitanja

Gimnazija Matije Antuna Reljkovića, Vinkovici

20. siječnja 2018.

Voditeljica radionice: Sanja Fulgosi

U radu prve radionice sudjelovali su nastavnici Gimnazije M. A. Reljkovića. Rad je organiziran od 10 do 15 sati, a tema je obrađena u nekoliko segmenata:

-Ishodi u poučavanju i vrednovanju čitanja i ostalih jezičnih vještina

-Komunikacijski okviri za poučavanje čitanja

-Rad u skupinama: razrada nastavnoga sata

Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
15.11.2018. 15:35
CUC 2018: Mreža ideja – sve što trebate znati o novim tehnologijama i digitalnom društvu
Znate li kojih je sedam načina da propadnete kao WiFi stručnjak? Jesu li roboti već u našim školama? Što kad aplikacije koje koristimo više nisu besplatne? Kako potrošiti 10.160.430.000,00 kuna? Kako napisati STEM priču? Kako isprintati molekulu DNA na 3D printeru?

14.11.2018. 11:22
Započela provedba pilot projekta CRISS u osnovnim i srednjim školama Hrvatske
U rujnu 2018. godine započela je provedba onsite pilot projekta CRISS koji se odvija u okviru programa Europske unije za istraživanja i inovacije OBZOR 2020 i ima za svrhu razvoj i pilot implementaciju digitalne platforme za stjecanje, vrednovanje i certifikaciju digitalnih kompetencija učenika.

05.11.2018. 10:07
Poziv na predstavljanje: Stare lektire u novome ruhu
U okviru Informativnog utorka, CARNET će predstaviti 72 nove inačice e-Lektira koje su objavljene na istoimenom portalu. Predstavljanje će se održati u utorak, 6. studenoga 2018. godine, u 10 sati u prostoru Gradske knjižnice na Starčevićevom trgu 4.