NATJEČAJ ZA UPIS U PRVI RAZRED ŠK. GODINE 2018./2019.

Autor: Daniel Rakijašić, 12. 6. 2018.

Tekst natječaja preuzmite klikom na "više"

Uvjeti upisa nalaze se u dokumentu za preuzimanje.

Više o nastavnim planovima u gimnaziji pogledajte ovdje.

Dostava upisnica je u ponedjeljak, 16.7.2018.

Učenici koji upisuju prirodoslovno-matematičku gimnaziju moći će se prilikom donošenja upisnica odlučiti za program s jednim stranim jezikom i pojačanom matematikom ili za program s dva strana jezika i redovnom satnicom matematike.

Svi učenici prvih razreda mogu izabrati i fakultativni predmet DSD (Nastava za Njemačju jezičnu diplomu).

Priloženi dokumenti:
Uvjeti_upisa.pdf (224.89 KB)

Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
21.12.2018. 12:24
Potpisan Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla
U četvrtak, 20. prosinca 2018. godine potpisan je Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla (ICENT).

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.