NATJEČAJ ZA UPIS U PRVI RAZRED ŠK. GODINE 2018./2019.

Autor: Daniel Rakijašić, 12. 6. 2018.

Tekst natječaja preuzmite klikom na "više"

Uvjeti upisa nalaze se u dokumentu za preuzimanje.

Više o nastavnim planovima u gimnaziji pogledajte ovdje.

Dostava upisnica je u ponedjeljak, 16.7.2018.

Učenici koji upisuju prirodoslovno-matematičku gimnaziju moći će se prilikom donošenja upisnica odlučiti za program s jednim stranim jezikom i pojačanom matematikom ili za program s dva strana jezika i redovnom satnicom matematike.

Svi učenici prvih razreda mogu izabrati i fakultativni predmet DSD (Nastava za Njemačju jezičnu diplomu).

Priloženi dokumenti:
Uvjeti_upisa.pdf (224.89 KB)

Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
15.11.2018. 15:35
CUC 2018: Mreža ideja – sve što trebate znati o novim tehnologijama i digitalnom društvu
Znate li kojih je sedam načina da propadnete kao WiFi stručnjak? Jesu li roboti već u našim školama? Što kad aplikacije koje koristimo više nisu besplatne? Kako potrošiti 10.160.430.000,00 kuna? Kako napisati STEM priču? Kako isprintati molekulu DNA na 3D printeru?

14.11.2018. 11:22
Započela provedba pilot projekta CRISS u osnovnim i srednjim školama Hrvatske
U rujnu 2018. godine započela je provedba onsite pilot projekta CRISS koji se odvija u okviru programa Europske unije za istraživanja i inovacije OBZOR 2020 i ima za svrhu razvoj i pilot implementaciju digitalne platforme za stjecanje, vrednovanje i certifikaciju digitalnih kompetencija učenika.

05.11.2018. 10:07
Poziv na predstavljanje: Stare lektire u novome ruhu
U okviru Informativnog utorka, CARNET će predstaviti 72 nove inačice e-Lektira koje su objavljene na istoimenom portalu. Predstavljanje će se održati u utorak, 6. studenoga 2018. godine, u 10 sati u prostoru Gradske knjižnice na Starčevićevom trgu 4.