Javni natječaj za dodjelu stipendija zaklade "Hrvatska za djecu"

Autor: Ivan Švaganović, 26. 9. 2018.

Zaklada „Hrvatska za djecu“ raspisuje javni natječaj za dodjelu 100 (sto) stipendija učenicima na redovnom srednjoškolskom obrazovanju za potrebe školovanja tijekom školske godine 2018./2019. Javni natječaj s cjelokupnom natječajnom dokumentacijom, kao i dodatnim uputama za prijavitelje, objavljen je na službenim internetskim stranicama Zaklade (www.zhzd.hr, rubrika Stipendije, podrubrika Natječaji, podrubrika Otvoreni natječaji – Javni natječaj).

Tekst natječaja pogledajte ovdje ili klikom na [više].

Priloženi dokumenti:
Natjecaj_za_dodjelu_stipendija.pdf (75.84 KB)

07.07.2020. 12:27
Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku
Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., u srijedu, 8. srpnja 2020. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. ... The post Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku appeared first on CARNET .

07.07.2020. 10:32
CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu
CARNET-ova konferencija za korisnike - CUC2020 održat će se 22. godinu zaredom, ovaj puta u novom, hibridnom formatu. Zbog trenutne situacije izazvane koronavirusom sudionici će imati priliku, od 4. do ... The post CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu appeared first on CARNET .

03.07.2020. 15:42
Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Otvaranjem poziva za autore započele su pripreme programa 22. CARNET-ove konferencije za korisnike, koja će se pod nazivom "CUC 2020: Izazov prihvaćen!" održati od 4. do 6. studenoga 2020. godine ... The post Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .