Radionice za pripremu završnog pismenog ispita iz DSD 1 - programa

Autor: Ivan Švaganović, 22. 2. 2019.

Kao priprema za polaganje završnog pismenog ispita iz DSD 1 - programa (Deutsches Sprach Diplom - njemačka jezična diploma), u Gimnaziji Matije Antuna Reljkovića održane su dvije radionice u trajanju od po četiri sata na kojima je sudjelovao 21 učenik i učenica naše škole. Prva radionica održana je 09.11.2018., a druga 11.02.2019., a vodile su ih stručna savjetnica Kerstin Friedrich iz njemačkog Središnjeg ured za školstvo u inozemstvu (Zentrallstelle für das Auslandsschulwesen) i profesorica Irena Tomić.

Učenici nastavu DSD 1 - programa mogu dvije godine pohađati potpuno besplatno i potom polagati ispit za razinu A2/B1.

Učenici sadašnjeg drugog razreda su druga generacija polaznika DSD 1 – programa u našoj školi, a izrazili su veliko zadovoljstvo kvalitetom provedbe programa i pripremnih radionica za završni pismeni ispit.

07.07.2020. 12:27
Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku
Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., u srijedu, 8. srpnja 2020. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. ... The post Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku appeared first on CARNET .

07.07.2020. 10:32
CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu
CARNET-ova konferencija za korisnike - CUC2020 održat će se 22. godinu zaredom, ovaj puta u novom, hibridnom formatu. Zbog trenutne situacije izazvane koronavirusom sudionici će imati priliku, od 4. do ... The post CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu appeared first on CARNET .

03.07.2020. 15:42
Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Otvaranjem poziva za autore započele su pripreme programa 22. CARNET-ove konferencije za korisnike, koja će se pod nazivom "CUC 2020: Izazov prihvaćen!" održati od 4. do 6. studenoga 2020. godine ... The post Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .