Popis izabranih udžbenika za 1. razred šk. god. 2019./2020.

Autor: Ivan Švaganović, 5. 7. 2019.

Popis izabranih udžbenika za 1. razred opće, prirodoslovno matematičke i jezične gimnazije, za školsku godinu 2019./2020., preuzmite ovdje ili klikom na više.

NAPOMENA: Molimo učenike kojima je engleski drugi strani jezik da ne kupuju udžbenik dok se ne utvrdi stanje u razredima (grupama).

Priloženi dokumenti:
REZULTATI_IZBORA_UDZBENIKA_(1).xlsx (15.33 KB)

INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .