Izložba učeničkih modela i plakata iz biologije i kemije

Autor: Ivan Švaganović, 22. 1. 2020.

Poštovani roditelji, kolege nastavnici, bivši i budući učenici i svi zainteresirani, dođite pogledati samo neke od odabranih modela i plakata kojima su naši učenici primjenjivali inovativna i kreativna rješenja te pokazali originalnost u rješavanju problema i usvajanju bioloških i kemijskih koncepata.

Izložba je otvorena:

28. i 29. siječnja 2020. godine ( od 10:35 do 12:10 ),

30. siječnja  2020. godine ( od 14:00 do 15:35 ),

4. i 5. veljače ( od 14:00 do 15:35 ),

6. veljače ( od 10:30 do 12:10 )

u prizemlju škole ( preko puta računovodstva )

ili po dogovoru na mail: brigita.juric-katunic@skole.hr

Pozivni plakat pogledajte klikom na [više].

Priloženi dokumenti:
Pozivnica_za_web_str._-_lektorirano_(1).docx (499.93 KB)

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .