VAŽNA OBAVIJEST!

Autor: Ivan Švaganović, 13. 3. 2020.

Zbog pandemije bolesti Covid-19, uzrokovane SARS Cov-2 virusom, od 16. ožujka prekida se nastava u svim osnovnim i srednjim školama. Nastava za učenike biti će organizirana putem televizije i sustava za učenje na daljinu. Dopis ministarstva pogledajte ovdje ili klikom na [više].

Priloženi dokumenti:
Upute_MZO-a_13_03_2020.pdf (156.53 KB)

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .