VAŽNO! POVRAT KNJIGA U KNJIŽNICU

Autor: Ivan Švaganović, 5. 5. 2020.

Raspored povrata knjiga u školsku knjižnicu za maturante ( od 9,00 do 12,00 sati):
 11.05. 4a razred ;
 12.05. 4b razred ;
 13.05. 4c razred ;
 14.05. 4d razred ;
 15.05. 4e razred ;
 18.05. 4f razred.
Knjige se odlažu na prozor školske knjižnice, pojedinačno svaki učenik, ulaz u školu s dvorišne strane. Molimo da se pridržavate rokova i uputa.

23.04.2021. 12:06
Elements of AI pokreće veliki natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola
Elements of AI dosad je u Hrvatskoj privukao više od 21 tisuću polaznika, a za učenike osnovnih i srednjih škola sada je pokrenuto AI School Challenge natjecanje. Nositelji projekta u ... The post Elements of AI pokreće veliki natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola appeared first on CARNET .

22.04.2021. 13:56
Nabava usluge izrade scenarija poučavanja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi postupak javne nabave usluge izrade scenarija poučavanja. Nabava se provodi u sklopu projekta e-Škole koji je pak dio sveobuhvatnog programa modernizacije hrvatskog ... The post Nabava usluge izrade scenarija poučavanja appeared first on CARNET .

22.04.2021. 12:53
CARNET nastavlja niz virtualnih radionica za odgojno-obrazovne djelatnike u školama s temama vezanim uz pripremu i provedbu videokonferencijske, virtualne i kombinirane nastave, upoznavanje sa sadržajima i uslugama koje izrađuje CARNET, ... The post Virtualna radionica: ,,Planiranje nastavnih aktivnosti u kombiniranoj i online nastavi" appeared first on CARNET .