Raspored fotografiranja

Autor: Ivan Švaganović, 18. 6. 2020.

Fotografiranje prvih, drugih i trećih razreda održat će se po sljedećem rasporedu:

24.6. - prvi razredi od 10h, 25.6. - drugi razredi od 10h, 26.6. - treći razredi od 10h.

Da se ne stvara gužva poštujte satnicu ispod.

10:00 h - "a" razred

10:15 h - "b" razred

10:30 h - "c" razred

10:45 h - "d" razred

11:00 h - "e" razred

11:15 h - "f" razred

11:30 h - "g" razred

Na fotografiranje ponijeti 25 kn za godišnjak (tko želi) i po 10 kn za svaku fotografiju (jednu normalnu i jednu "ludu") također tko želi.

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .