Europski dan jezika - podržite učenike naše škole!

Autor: Ivan Švaganović, 21. 9. 2020.

Ove školske godine obilježavanje Europskog dana jezika osmišljeno je tako da sve srednje škole Vukovarsko-srijemske i Osječko-baranjske županije pokažu svoju kreativnost u izradi e-plakata i zaštitne maske. Podržite svojim glasom radove učenika naše škole – glasati možete svi od 23. do 24. rujna na poveznici https://padlet.com/gimnazijaprva20/kpfr4ngfd5dbyuuj

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .