JUTRO POEZIJE SVEMU UNATOČ https://www.facebook.com/gimmarvk/

Autor: Nikolina Maletić, 5. 12. 2020.

U okviru književne manifestacije Dani Josipa i Ivana Kozarca godinama se održava i Jutro poezije vinkovačkih srednjoškolaca. Kako situacija ove jeseni ne dopušta okupljanja, odlučili smo Jutro poezije u okviru 26. dana Josipa i Ivana Kozarca održati online. Naše učenice, članice literarne grupe Orion koju vodi prof. Nikolina Maletić, snimile su čitanje svojih tekstova. Svi su videoprilozi na našoj Facebook stranici kao i na stranici nakladničke kuće Privlačica pa vas pozivamo da poslušate, pročitate i date podršku našim autoricama. Sudjeluju:

Dora Huber, 1.g - lirska proza Grad
Andrea Voloder, 4.d - lirska proza Pitanja
Lorena Mustapić-Jogun, 4.c proza Fjaba barba Duje
Nika Biljan, 1.b - pjesma Imam slobodu
Nina Grgetić, 4.a - pjesma Morski put
Tena Faletar, 1.f - pjesma Smisao
Klara Šimić, 4.e - lirska proza Lotus
Terezija Matković, 1.f - lirska proza Bezobzirno
Kali Živković, 4.b - pjesma Negdje daleko (koju je Kali uglazbila i izvodi na gitari)Dora Jelinić, 4.e - pjesma Djeca vode rat

Uživajte!

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .