JUTRO POEZIJE SVEMU UNATOČ https://www.facebook.com/gimmarvk/

Autor: Nikolina Maletić, 5. 12. 2020.

U okviru književne manifestacije Dani Josipa i Ivana Kozarca godinama se održava i Jutro poezije vinkovačkih srednjoškolaca. Kako situacija ove jeseni ne dopušta okupljanja, odlučili smo Jutro poezije u okviru 26. dana Josipa i Ivana Kozarca održati online. Naše učenice, članice literarne grupe Orion koju vodi prof. Nikolina Maletić, snimile su čitanje svojih tekstova. Svi su videoprilozi na našoj Facebook stranici kao i na stranici nakladničke kuće Privlačica pa vas pozivamo da poslušate, pročitate i date podršku našim autoricama. Sudjeluju:

Dora Huber, 1.g - lirska proza Grad
Andrea Voloder, 4.d - lirska proza Pitanja
Lorena Mustapić-Jogun, 4.c proza Fjaba barba Duje
Nika Biljan, 1.b - pjesma Imam slobodu
Nina Grgetić, 4.a - pjesma Morski put
Tena Faletar, 1.f - pjesma Smisao
Klara Šimić, 4.e - lirska proza Lotus
Terezija Matković, 1.f - lirska proza Bezobzirno
Kali Živković, 4.b - pjesma Negdje daleko (koju je Kali uglazbila i izvodi na gitari)Dora Jelinić, 4.e - pjesma Djeca vode rat

Uživajte!

19.04.2021. 08:30
Virtualna radionica: ,,Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju"
CARNET nastavlja niz virtualnih radionica za odgojno-obrazovne djelatnike u školama s temama vezanim uz pripremu i provedbu videokonferencijske, virtualne i kombinirane nastave, upoznavanje sa sadržajima i uslugama koje izrađuje CARNET, ... The post Virtualna radionica: ,,Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju" appeared first on CARNET .

16.04.2021. 18:02
INFO Najava radova – HT – vise zupanija – 21.04.2021.g., 00:00 – 02:00h
Postovani, U srijedu 21.04.2021.g. izmedju 00:00 i 02:00h zbog radova u mrezi pruzatelja usluga Hrvatskog Telekoma doci ce do 30 minutnog prekida mrezne povezanosti ustanova clanica CARNET-a spojenih navedenim pruzateljem ... The post INFO Najava radova – HT – vise zupanija – 21.04.2021.g., 00:00 – 02:00h appeared first on CARNET .

16.04.2021. 13:45
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – nabave mrežne opreme za okosnicu CARNET mreže i CARNET podatkovne centre appeared first on CARNET .