Večer matematike

Autor: Ivan Švaganović, 7. 12. 2020.

Dragi učenici, hvala vam na sudjelovanju u ovogodišnjoj Večeri matematike. Nadam se da ste se zabavili te da ste naučili nešto novo ili se barem podsjetili nečega. Posebno zahvaljujem učenicima koji su nam omogućili zabavu kroz raznorazne plakate i programe:
E. Šandrk, L. Labazan, A. Panđa, D. Veselčić, L. Šimleša, B. Petričević i I. Lenđer, 3.c
K. Groš, 2.e
K. Šimić, A. Čović, I. Horvatić, I.N. Čačić, B. Tominac, 4.e
K.Čačić, 1.e
A. Ćićerić, 4.b
V. Dragičević, D. Budim, P. Hodak, L. Čačija, L. Džinić, L. Kuveždić, 4.g
I. Tadić, 1.d
M. Širić, L. Lovrinović, 4.c
Također, velika zahvala i profesorima S. Lukač i I. Lukanović koji su doprinijeli održavanju ovogodišnje Večeri matematike.
Mirela Lončar, prof.

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .