Climate Collage Quiz

Autor: Ivan Švaganović, 11. 12. 2020.

Pridružite nam se u zanimljivoj debati i kvizu Klimatskog kolaža na temu

ekološki otisak i klimatske promjene.

Organizatori su:

British Embassy Zagreb

Znanstvenici za klimu

Klimatski kolaž Hrvatska

La Revolution Albatros

Udruga Tatavaka

Sudionici kviza su:

- britanski ambasador u RH: Andrew Dalgleish

- zamjenik francuskog ambasadora u RH: Mr Yannick Andrianarahinjaka

- predstavnik talijanske ambasade

- dr. sc Nikola Briškov, viši znanstveni suradnik Instituta Ruđer Bošković, Zagreb

- izv. prof. dr. sc. Dubravka Vitali Čepo, Farmaceutsko – biokemijski fakultet, Zagreb

- Domagoj Jakopovic Ribafish, novinar i bloger

- Borna Sor, novinar

- Ida Prester, glazbenica

- Natko Beck dr. med, specijalist radiologije

- Mikela Širić, učenica Gimnazije M. A. Reljkovića, Vinkovci

- Mislav Godanj, učenik Gimnazije M. A. Reljkovića, Vinkovci

Meeting ID: 862 7438 105

Passcode: 3061

Date: 12. 12. 20120. od 11.30 do 12.30

Pridružite nam se, jer KARTE su u našim rukama!

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .