Božićna čestitka 2020.

Autor: Ivan Švaganović, 23. 12. 2020.

IZNESIMO SVJETLO

Ova će godina ostati zapamćena po pandemiji koja je potresla našu svakodnevicu. Unatoč tomu, u godini koja je na izmaku bilo je i lijepih trenutaka. Naši su ih se učenici prisjetili riječima, pjesmom i plesom. Svojom su pozitivom potvrdili da smo, kakva god vremena bila, jedni drugima najveća utjeha. Zato, u iščekivanju dvanaest nepovratnih otkucaja, na visoravni ove godine prepune izazova, zastanimo na trenutak, zavirimo u vlastitu tišinu i iznesimo svjetlo, radost, prihvaćanje sebe, drugoga i različitoga, zakoračimo takvi u novi dan i novu godinu!

Sretan Božić i sretnu novu godinu žele vam učenici, djelatnici i ravnateljica Gimnazije Ivana Biljan, prof.

Pogledajte šareni kolaž učeničkih videouradaka (u prilogu) nastao na poticaj naše ravnateljice. Sve je sjajno složila i obradila Klara Crčić iz 2.f, a rad su mentorirale profesorice: Sandra Milovac, Marija Tikvić i Nikolina Maletić.

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .