Božićna čestitka 2020.

Autor: Ivan Švaganović, 23. 12. 2020.

IZNESIMO SVJETLO

Ova će godina ostati zapamćena po pandemiji koja je potresla našu svakodnevicu. Unatoč tomu, u godini koja je na izmaku bilo je i lijepih trenutaka. Naši su ih se učenici prisjetili riječima, pjesmom i plesom. Svojom su pozitivom potvrdili da smo, kakva god vremena bila, jedni drugima najveća utjeha. Zato, u iščekivanju dvanaest nepovratnih otkucaja, na visoravni ove godine prepune izazova, zastanimo na trenutak, zavirimo u vlastitu tišinu i iznesimo svjetlo, radost, prihvaćanje sebe, drugoga i različitoga, zakoračimo takvi u novi dan i novu godinu!

Sretan Božić i sretnu novu godinu žele vam učenici, djelatnici i ravnateljica Gimnazije Ivana Biljan, prof.

Pogledajte šareni kolaž učeničkih videouradaka (u prilogu) nastao na poticaj naše ravnateljice. Sve je sjajno složila i obradila Klara Crčić iz 2.f, a rad su mentorirale profesorice: Sandra Milovac, Marija Tikvić i Nikolina Maletić.

19.04.2021. 08:30
Virtualna radionica: ,,Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju"
CARNET nastavlja niz virtualnih radionica za odgojno-obrazovne djelatnike u školama s temama vezanim uz pripremu i provedbu videokonferencijske, virtualne i kombinirane nastave, upoznavanje sa sadržajima i uslugama koje izrađuje CARNET, ... The post Virtualna radionica: ,,Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju" appeared first on CARNET .

16.04.2021. 18:02
INFO Najava radova – HT – vise zupanija – 21.04.2021.g., 00:00 – 02:00h
Postovani, U srijedu 21.04.2021.g. izmedju 00:00 i 02:00h zbog radova u mrezi pruzatelja usluga Hrvatskog Telekoma doci ce do 30 minutnog prekida mrezne povezanosti ustanova clanica CARNET-a spojenih navedenim pruzateljem ... The post INFO Najava radova – HT – vise zupanija – 21.04.2021.g., 00:00 – 02:00h appeared first on CARNET .

16.04.2021. 13:45
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – nabave mrežne opreme za okosnicu CARNET mreže i CARNET podatkovne centre appeared first on CARNET .