Last Chrismass - zbor Gimnazije Vinkovci

Autor: Ivan Švaganović, 31. 12. 2020.

UNATOČ SVEMU - SVJETLO NAŠEG ZBORA
Svi itekako pamtimo silnu radost i slavlje koje nam je svake godine u božićno vrijeme donosio naš zbor koncertima u Velikoj crkvi ili pjevajući gradu sa školskih prozora. No, ova je godina donijela ograničenja i izazove pa je pjevački zbor naše škole "Dionizije" u ovogodišnjem sastavu prvi put zapjevao skupa. Nažalost, uz manji broj iskoristivih snimaka od svih pristiglih jer još učimo kako pravilno snimiti glas uz matricu i otkrivamo nove načine zborskog pjevanja prisiljeni situacijom u kojoj smo se našli. Umjesto koncerta poklanjamo pjesmu svim ljudima dobre volje i želimo sretan Božić i uspješnu novu godinu.
Mix Master Marko Tutiš, matrica Dominik Šebalj, voditeljica zbora Sandra Milovac, prof. savjetnica

19.04.2021. 08:30
Virtualna radionica: ,,Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju"
CARNET nastavlja niz virtualnih radionica za odgojno-obrazovne djelatnike u školama s temama vezanim uz pripremu i provedbu videokonferencijske, virtualne i kombinirane nastave, upoznavanje sa sadržajima i uslugama koje izrađuje CARNET, ... The post Virtualna radionica: ,,Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju" appeared first on CARNET .

16.04.2021. 18:02
INFO Najava radova – HT – vise zupanija – 21.04.2021.g., 00:00 – 02:00h
Postovani, U srijedu 21.04.2021.g. izmedju 00:00 i 02:00h zbog radova u mrezi pruzatelja usluga Hrvatskog Telekoma doci ce do 30 minutnog prekida mrezne povezanosti ustanova clanica CARNET-a spojenih navedenim pruzateljem ... The post INFO Najava radova – HT – vise zupanija – 21.04.2021.g., 00:00 – 02:00h appeared first on CARNET .

16.04.2021. 13:45
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – nabave mrežne opreme za okosnicu CARNET mreže i CARNET podatkovne centre appeared first on CARNET .