Last Chrismass - zbor Gimnazije Vinkovci

Autor: Ivan Švaganović, 31. 12. 2020.

UNATOČ SVEMU - SVJETLO NAŠEG ZBORA
Svi itekako pamtimo silnu radost i slavlje koje nam je svake godine u božićno vrijeme donosio naš zbor koncertima u Velikoj crkvi ili pjevajući gradu sa školskih prozora. No, ova je godina donijela ograničenja i izazove pa je pjevački zbor naše škole "Dionizije" u ovogodišnjem sastavu prvi put zapjevao skupa. Nažalost, uz manji broj iskoristivih snimaka od svih pristiglih jer još učimo kako pravilno snimiti glas uz matricu i otkrivamo nove načine zborskog pjevanja prisiljeni situacijom u kojoj smo se našli. Umjesto koncerta poklanjamo pjesmu svim ljudima dobre volje i želimo sretan Božić i uspješnu novu godinu.
Mix Master Marko Tutiš, matrica Dominik Šebalj, voditeljica zbora Sandra Milovac, prof. savjetnica

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .