Ana Šarić državna prvakinja iz biologije!

Autor: Ivan Švaganović, 10. 5. 2017.

Državno natjecanje iz biologije održalo se u Vinkovcima, u osnovnoj školi A. G. Matoša, a trajalo je od 3. do 6. svibnja 2017. godine. Na natjecanje je među 12 najboljih u državi pozvano i dvoje učenika 1. razreda naše gimnazije. Ostvarili su izvrsne rezultate. Ana Šarić osvojila je 1., a Vladimir Pezo 5. mjesto. Učenici su tijekom natjecanja izvodili praktične radove i pisano rješavali zadatke čiji je sadržaj povezan s praktičnim radovima te s nastavnim sadržajima biologije prvog razreda. Ostvareni uspjeh potvrda je njihovog velikog znanja i rada.

Mentorica Vedrana Karakašić, prof.

Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
15.11.2018. 15:35
CUC 2018: Mreža ideja – sve što trebate znati o novim tehnologijama i digitalnom društvu
Znate li kojih je sedam načina da propadnete kao WiFi stručnjak? Jesu li roboti već u našim školama? Što kad aplikacije koje koristimo više nisu besplatne? Kako potrošiti 10.160.430.000,00 kuna? Kako napisati STEM priču? Kako isprintati molekulu DNA na 3D printeru?

14.11.2018. 11:22
Započela provedba pilot projekta CRISS u osnovnim i srednjim školama Hrvatske
U rujnu 2018. godine započela je provedba onsite pilot projekta CRISS koji se odvija u okviru programa Europske unije za istraživanja i inovacije OBZOR 2020 i ima za svrhu razvoj i pilot implementaciju digitalne platforme za stjecanje, vrednovanje i certifikaciju digitalnih kompetencija učenika.

05.11.2018. 10:07
Poziv na predstavljanje: Stare lektire u novome ruhu
U okviru Informativnog utorka, CARNET će predstaviti 72 nove inačice e-Lektira koje su objavljene na istoimenom portalu. Predstavljanje će se održati u utorak, 6. studenoga 2018. godine, u 10 sati u prostoru Gradske knjižnice na Starčevićevom trgu 4.