Ana Šarić državna prvakinja iz biologije!

Autor: Ivan Švaganović, 10. 5. 2017.

Državno natjecanje iz biologije održalo se u Vinkovcima, u osnovnoj školi A. G. Matoša, a trajalo je od 3. do 6. svibnja 2017. godine. Na natjecanje je među 12 najboljih u državi pozvano i dvoje učenika 1. razreda naše gimnazije. Ostvarili su izvrsne rezultate. Ana Šarić osvojila je 1., a Vladimir Pezo 5. mjesto. Učenici su tijekom natjecanja izvodili praktične radove i pisano rješavali zadatke čiji je sadržaj povezan s praktičnim radovima te s nastavnim sadržajima biologije prvog razreda. Ostvareni uspjeh potvrda je njihovog velikog znanja i rada.

Mentorica Vedrana Karakašić, prof.

Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
21.12.2018. 12:24
Potpisan Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla
U četvrtak, 20. prosinca 2018. godine potpisan je Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla (ICENT).

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.