Ana Šarić državna prvakinja iz biologije!

Autor: Ivan Švaganović, 10. 5. 2017.

Državno natjecanje iz biologije održalo se u Vinkovcima, u osnovnoj školi A. G. Matoša, a trajalo je od 3. do 6. svibnja 2017. godine. Na natjecanje je među 12 najboljih u državi pozvano i dvoje učenika 1. razreda naše gimnazije. Ostvarili su izvrsne rezultate. Ana Šarić osvojila je 1., a Vladimir Pezo 5. mjesto. Učenici su tijekom natjecanja izvodili praktične radove i pisano rješavali zadatke čiji je sadržaj povezan s praktičnim radovima te s nastavnim sadržajima biologije prvog razreda. Ostvareni uspjeh potvrda je njihovog velikog znanja i rada.

Mentorica Vedrana Karakašić, prof.

07.07.2020. 12:27
Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku
Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., u srijedu, 8. srpnja 2020. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. ... The post Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku appeared first on CARNET .

07.07.2020. 10:32
CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu
CARNET-ova konferencija za korisnike - CUC2020 održat će se 22. godinu zaredom, ovaj puta u novom, hibridnom formatu. Zbog trenutne situacije izazvane koronavirusom sudionici će imati priliku, od 4. do ... The post CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu appeared first on CARNET .

03.07.2020. 15:42
Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Otvaranjem poziva za autore započele su pripreme programa 22. CARNET-ove konferencije za korisnike, koja će se pod nazivom "CUC 2020: Izazov prihvaćen!" održati od 4. do 6. studenoga 2020. godine ... The post Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .