Branko Šego državni prvak iz povijesti!

Autor: Ivan Švaganović, 23. 5. 2017.

Od 10. do 12. svibnja ove godine održano je u gradu picoka i nadaleko poznatih "pesaka", pitoresknom središtu gornje Podravine, Đurđevcu, 18.-o po redu Državno natjecanje iz povijesti...Iznimno susretljivi i angažirani domaćini u svim su se segmentima organizacije natjecanja pokazali veoma spremni, a prijateljskim raspoloženjem boravak učinili opuštenijim, prijeko potrebnim preduvjetom za sve natjecatelje. Domaćinu smo se odužili obilascima i upoznavanjem svih najvažnijih lokacija u kraju koje predstavljaju bogatu i međunarodno priznatu kulturno-povijesnu baštinu Đurđevca i okolice. Vrijedno je napomenuti kako je 2008. Đurđevac proglašen europskim pobjednikom u odabiru destinacija izvrsnosti u razvijanju kontinentalnog turizma i čuvanju kulturne baštine. Vrijedno mi domaćini do danas su svoju ponudu proširili i na neke dodatne sadržaje poput ZOO vrta s devama i "šaptačima" deva koji o njima brinu. Kako ni mi nismo bili samo "obični" natjecatelji zadovoljni plasmanom na Državno natjecanje, na najbolji mogući način to su dokazali učenici naše škole. Branko Šego, učenik 3.d razreda u svojoj je konkurenciji suvereno s velikom prednošću pobijedio svoju konkurenciju i postao državnim prvakom, a Filip Vujeva, učenik 1.e razreda osvojio je u svojoj konkurenciji izvrsno 5. mjesto. Bravo dečkima i svaka pohvala svima koji su doprinijeli uspjehu.

Krunoslav Marijanović, prof.

09.01.2020. 14:03
Postovani korisnici, U ponedjeljak, 13.01.2020., CARNET NOC ce izvoditi programsku nadogradnju mrezne opreme na podrucju: – Varazdinske zupanije u vremenu od 11:00 do 12:00 sati i – Medjimurske zupanije u ... The post INFO Najava prekida mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske i Medjimurske zupanije, 13.01.2020. appeared first on CARNET .

27.12.2019. 11:12
Započeo CARNET-ov Erasmus+ projekt "DOTS"
U CARNET-ovim prostorijama, 2. i 3. prosinca 2019. godine, održan je početni (kick-off) sastanak Erasmus+ projekta pod nazivom “DOTS - Development of transversal skills in STEM”. Cilj je projekta razvijati ... The post Započeo CARNET-ov Erasmus+ projekt "DOTS" appeared first on CARNET .

19.12.2019. 09:19
U sklopu programa e-Škole isporučeno 26 350 prijenosnih računala
U više od 1200 škola diljem Hrvatske CARNET je isporučio 26 350 prijenosnih računala za učitelje i nastavnike u vrijednosti od 98,59 milijuna kuna. Riječ je o modelima prijenosnih računala ... The post U sklopu programa e-Škole isporučeno 26 350 prijenosnih računala appeared first on CARNET .