Branko Šego državni prvak iz povijesti!

Autor: Ivan Švaganović, 23. 5. 2017.

Od 10. do 12. svibnja ove godine održano je u gradu picoka i nadaleko poznatih "pesaka", pitoresknom središtu gornje Podravine, Đurđevcu, 18.-o po redu Državno natjecanje iz povijesti...Iznimno susretljivi i angažirani domaćini u svim su se segmentima organizacije natjecanja pokazali veoma spremni, a prijateljskim raspoloženjem boravak učinili opuštenijim, prijeko potrebnim preduvjetom za sve natjecatelje. Domaćinu smo se odužili obilascima i upoznavanjem svih najvažnijih lokacija u kraju koje predstavljaju bogatu i međunarodno priznatu kulturno-povijesnu baštinu Đurđevca i okolice. Vrijedno je napomenuti kako je 2008. Đurđevac proglašen europskim pobjednikom u odabiru destinacija izvrsnosti u razvijanju kontinentalnog turizma i čuvanju kulturne baštine. Vrijedno mi domaćini do danas su svoju ponudu proširili i na neke dodatne sadržaje poput ZOO vrta s devama i "šaptačima" deva koji o njima brinu. Kako ni mi nismo bili samo "obični" natjecatelji zadovoljni plasmanom na Državno natjecanje, na najbolji mogući način to su dokazali učenici naše škole. Branko Šego, učenik 3.d razreda u svojoj je konkurenciji suvereno s velikom prednošću pobijedio svoju konkurenciju i postao državnim prvakom, a Filip Vujeva, učenik 1.e razreda osvojio je u svojoj konkurenciji izvrsno 5. mjesto. Bravo dečkima i svaka pohvala svima koji su doprinijeli uspjehu.

Krunoslav Marijanović, prof.

Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
21.12.2018. 12:24
Potpisan Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla
U četvrtak, 20. prosinca 2018. godine potpisan je Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla (ICENT).

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.