VAŽNA OBAVIJEST! POČETAK NASTAVNE GODINE

Autor: Ivan Švaganović, 3. 9. 2020.

Nastava počinje 7. rujna 2020. i ostvarivat će se u Školi. Tijekom prvoga tjedna nastave u prvoj smjeni su učenici 1. i 2. razreda, dok su u drugoj smjeni učenici 3. i 4. razreda.

Učenici i nastavnici obvezno ulaze na stražnji ulaz s igrališta zbog radova na pročelju zgrade.

Prvoga dana svi učenici od 2. do 4. razreda po dolasku u Školu odmah odlaze u svoju učionicu prema rasporedu u tablici.

Učenike 1. razreda  na dvorištu dočekuje razrednik/razrednica i vodi ih do učionice u kojoj će se za taj razredni odjel održavati nastava.

Prvoga nastavnog dana učenici imaju tri sata nastave – dva Sata razrednika i jedan sat nastavnog predmeta koji im predaje razrednica/razrednik.

Vrijeme ostvarivanja nastave prvoga nastavnog radnog dana:

• 8.00 – 10.10 sati za učenike 2. razreda
  • 8.15 – 10.25 sati za učenike 1. razreda
  • 13.00 – 15.10 sati za učenike 3. razreda
  • 13.15 – 15.25 sati za učenike 4. razreda

Prema uputi Modeli i preporuke za rad u uvjetima povezanim s COVID-19 za školsku godinu 2020./2021. svaki će razredni odjel imati nastavu u jednoj učionici. Od izuzetne je važnosti pridržavati se preporuka za rad u uvjetima povezanim s Covid-19:

• prije dolaska u školu, učenici su obvezni izmjeriti tjelesnu temperaturu (izmjerena tjelesna temperatura upisuje se u Evidencijski list u razredu)
  • obvezno nošenje maske, za sve učenike i djelatnike za vrijeme boravka u školi, osim u vrijeme nastave u manjim skupinama  u kojima je moguće održati propisani razmak od 2 m)
  • dezinfekcija ruku na ulazu u Školu
  • u učeničkim toaletima istovremeno može boraviti najviše 3 učenika uz poštivanje oznaka, održavanja distance od 2 metra i pravilno održavanje higijene
  • pridržavanje fizičke distance i ne miješanje učenika različitih razrednih odjela.

Sve ostale potrebne informacije učenici će dobiti od svojih razrednika.

Raspored razrednih odjela po učionicama:

1. TURNUS

PRIZEMLJE

3 – Engleski jezik

Krunoslava Kuna

Pred nama je nova školska godina puna izazova, prvih dana po povratku u školske klupe imamo puno pitanja, a samo otvorenom komunikacijom i međusobnim uvažavanjem osiguravamo sigurno i poticajno okruženje za sve.

Svim učenicima i djelatnicima želim zdravu, sretnu i uspješnu 2020./2021. školsku godinu!

Ravnateljica:

Ivana Biljan, prof.

23.04.2021. 12:06
Elements of AI pokreće veliki natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola
Elements of AI dosad je u Hrvatskoj privukao više od 21 tisuću polaznika, a za učenike osnovnih i srednjih škola sada je pokrenuto AI School Challenge natjecanje. Nositelji projekta u ... The post Elements of AI pokreće veliki natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola appeared first on CARNET .

22.04.2021. 13:56
Nabava usluge izrade scenarija poučavanja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi postupak javne nabave usluge izrade scenarija poučavanja. Nabava se provodi u sklopu projekta e-Škole koji je pak dio sveobuhvatnog programa modernizacije hrvatskog ... The post Nabava usluge izrade scenarija poučavanja appeared first on CARNET .

22.04.2021. 12:53
CARNET nastavlja niz virtualnih radionica za odgojno-obrazovne djelatnike u školama s temama vezanim uz pripremu i provedbu videokonferencijske, virtualne i kombinirane nastave, upoznavanje sa sadržajima i uslugama koje izrađuje CARNET, ... The post Virtualna radionica: ,,Planiranje nastavnih aktivnosti u kombiniranoj i online nastavi" appeared first on CARNET .

Ispis statistike od 24. 11. 2010.

« Travanj 2021 »