Literarni kutak

Čitajmo pod zvijezdama

Od 15. listopada do 15. studenoga obilježava se Mjesec hrvatske knjige. Ova je godina posvećena astronomiji. 23. listopada održana je akcija Čitajmo pod zvijezdama u kojoj su sudjelovali i naši učenici okupljeni na Orionu zajedno s ostalim građanima, djecom, piscima, roditeljima… Literati su čitali svoje radove, a ostali pjesme, ulomke tekstova, misli koje su im iznimno važne. Čitanje je od 18 do 24 sata povezalo i ujedinilo Hrvatsku. Dali smo svoj mali doprinos promociji knjige i čitanja, čitali na zvijezdama i pod zvijezdama. Isplatilo se. O ljepoti ugođaja svjedoče i fotografije.

Nikolina Maletić, prof.

19.04.2021. 08:30
Virtualna radionica: ,,Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju"
CARNET nastavlja niz virtualnih radionica za odgojno-obrazovne djelatnike u školama s temama vezanim uz pripremu i provedbu videokonferencijske, virtualne i kombinirane nastave, upoznavanje sa sadržajima i uslugama koje izrađuje CARNET, ... The post Virtualna radionica: ,,Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju" appeared first on CARNET .

16.04.2021. 18:02
INFO Najava radova – HT – vise zupanija – 21.04.2021.g., 00:00 – 02:00h
Postovani, U srijedu 21.04.2021.g. izmedju 00:00 i 02:00h zbog radova u mrezi pruzatelja usluga Hrvatskog Telekoma doci ce do 30 minutnog prekida mrezne povezanosti ustanova clanica CARNET-a spojenih navedenim pruzateljem ... The post INFO Najava radova – HT – vise zupanija – 21.04.2021.g., 00:00 – 02:00h appeared first on CARNET .

16.04.2021. 13:45
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – nabave mrežne opreme za okosnicu CARNET mreže i CARNET podatkovne centre appeared first on CARNET .

> nova_str  > literarni_kutak  > citanje_zvijezde