Literarni kutak

Čitajmo pod zvijezdama

Od 15. listopada do 15. studenoga obilježava se Mjesec hrvatske knjige. Ova je godina posvećena astronomiji. 23. listopada održana je akcija Čitajmo pod zvijezdama u kojoj su sudjelovali i naši učenici okupljeni na Orionu zajedno s ostalim građanima, djecom, piscima, roditeljima… Literati su čitali svoje radove, a ostali pjesme, ulomke tekstova, misli koje su im iznimno važne. Čitanje je od 18 do 24 sata povezalo i ujedinilo Hrvatsku. Dali smo svoj mali doprinos promociji knjige i čitanja, čitali na zvijezdama i pod zvijezdama. Isplatilo se. O ljepoti ugođaja svjedoče i fotografije.

Nikolina Maletić, prof.

13.08.2020. 13:21
Demo testiranje – nabava aktivne mrežne opreme
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi demo testiranje aktivne mrežne opreme u sklopu javne nabave ,,Nabava aktivne mrežne opreme u školskim mrežama - Faza 1 u sklopu II. ... The post Demo testiranje – nabava aktivne mrežne opreme appeared first on CARNET .

13.08.2020. 12:04
Postovani, U utorak, 18. kolovoza 2020. izmedju 1:00 i 3:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi pruzatelja usluga Odasiljaci i veze d.o.o. doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama ... The post INFO Najava radova na mreznoj infrastrukturi na podrucju Brodsko-posavske zupanije, 18.8.2020 1:00-3:00 appeared first on CARNET .

11.08.2020. 06:04
INFO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020.
Postovani, Dobili smo informaciju kako je u mrezi operatora Odasiljaci i veze doslo do prekida optickog kabla te kako se radi na sanaciji. Za sad nemamo procjenu u kojem roku ... The post INFO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020. appeared first on CARNET .

> nova_str  > literarni_kutak  > citanje_zvijezde