Literarni kutak

Čitajmo pod zvijezdama

Od 15. listopada do 15. studenoga obilježava se Mjesec hrvatske knjige. Ova je godina posvećena astronomiji. 23. listopada održana je akcija Čitajmo pod zvijezdama u kojoj su sudjelovali i naši učenici okupljeni na Orionu zajedno s ostalim građanima, djecom, piscima, roditeljima… Literati su čitali svoje radove, a ostali pjesme, ulomke tekstova, misli koje su im iznimno važne. Čitanje je od 18 do 24 sata povezalo i ujedinilo Hrvatsku. Dali smo svoj mali doprinos promociji knjige i čitanja, čitali na zvijezdama i pod zvijezdama. Isplatilo se. O ljepoti ugođaja svjedoče i fotografije.

Nikolina Maletić, prof.

23.10.2020. 20:00
Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike CUC 2020 otvorene su u petak, 23. listopada u 20 sati i traju do 2. studenoga u 12 sati. Prijaviti se možete putem ... The post Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .

23.10.2020. 18:01
INFO Najava radova na medjugradskoj vezi Pula-Zagreb 28.10.2020.
Postovani, U srijedu, 28.10.2020., u vremenu od 00:00 do 03:00 sata davatelj TK usluge Hrvatski Telekom d.d. izvoditi ce radove na medjugradskoj vezi izmedju Pule i Zagreba, uslijed kojih ce ... The post INFO Najava radova na medjugradskoj vezi Pula-Zagreb 28.10.2020. appeared first on CARNET .

23.10.2020. 15:31
Proglašeni pobjednici CERT-ovog natjecanja – Hacknite
CARNET-ov Nacionalni CERT i ove je godine u listopadu obilježio Europski mjesec kibernetičke sigurnosti kako bi podigao svijest hrvatskih građana o kibernetičkoj sigurnosti s naglaskom na mrežnu i informacijsku sigurnost ... The post Proglašeni pobjednici CERT-ovog natjecanja – Hacknite appeared first on CARNET .

> nova_str  > literarni_kutak  > citanje_zvijezde