> Knjižnica  > Galerija

"Neka knjiga bude sjekira za zamrznuto more u nama." Franz Kafka

Ulaz u knjižnicu
Nove knjige
Origami cvjetovi
Dobrodošlica
Origami vijenac
Knjige
Popis lektira
Stare knjige
Knjige
Računalna oprema
Prostor za učenje
Priručna zbirka
Hrvatska književnost

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .

> Knjižnica  > Galerija