Lektira za 1. razred
  1. Pjesnička zbirka po izboru
  2. Homer, Ilijada – pjevanje 1., 6., 16., 18., 24.
  3. Brlić Mažuranić, Kako je Potjeh tražio istinu
  4. Pavao Pavličić, Dobri duh Zagreba
  5. August Šenoa, Zlatarevo zlato
  6. J.D. Salinger, Lovac u žitu
  7. Antun G. Matoš, Cvijet s raskršća
  8. Vjekoslav Kaleb, Gost
  9. Vjenceslav Novak, U glib
  10. Sofoklo, Antigona
  11. Marin Držić, Skup
  12. Ivo Vojnović, Ekvinocijo
  13. Homer, Odiseja – pjevanja 1., 19., 21.
  14. Eshil, Okovani Prometej
  15. Sofoklo, Kralj Edip
  16. Euripid, Elektra
  17. Plaut, Škrtac
  18. Vergilije, Eneida – pjevanje 2., 4.
  19. Ovidije, Metarmofoze (Piram i Tizba)

03.06.2020. 09:45
U suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja i Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom CARNET Ured UNICEF-a za Hrvatsku podržao je obnavljanje infrastrukture potrebne za sigurno odvijanje škole na daljinu kroz ... The post Gotovo pola milijuna kuna vrijedno ulaganje u unaprjeđenje kvalitete nastave na daljinu appeared first on CARNET .

02.06.2020. 13:49
Sve informacije o postupku prijava i upisa u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. dostupne su u četiri publikacije koje su prema tipu učenika podijeljene na: Prijave i upisi u ... The post Objavljene su publikacije ,,Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. - Idemo u srednju!” appeared first on CARNET .

02.06.2020. 12:44
Pored dosadašnjih digitalnih obrazovnih sadržaja - e-Škole DOS-ova i e-Škole scenarija poučavanja nastalih u pilot projektu specifično za prirodoslovne predmete i matematiku, tijekom svibnja su objavljeni novi e-Škole DOS-ovi za ... The post Novi digitalni obrazovni sadržaji za učenike i nastavnike za nastavne predmete i međupredmetne teme appeared first on CARNET .

> Knjižnica  > Lektira  > Lektira 1. razred