Lektira za 1. razred
  1. Pjesnička zbirka po izboru
  2. Homer, Ilijada – pjevanje 1., 6., 16., 18., 24.
  3. Brlić Mažuranić, Kako je Potjeh tražio istinu
  4. Pavao Pavličić, Dobri duh Zagreba
  5. August Šenoa, Zlatarevo zlato
  6. J.D. Salinger, Lovac u žitu
  7. Antun G. Matoš, Cvijet s raskršća
  8. Vjekoslav Kaleb, Gost
  9. Vjenceslav Novak, U glib
  10. Sofoklo, Antigona
  11. Marin Držić, Skup
  12. Ivo Vojnović, Ekvinocijo
  13. Homer, Odiseja – pjevanja 1., 19., 21.
  14. Eshil, Okovani Prometej
  15. Sofoklo, Kralj Edip
  16. Euripid, Elektra
  17. Plaut, Škrtac
  18. Vergilije, Eneida – pjevanje 2., 4.
  19. Ovidije, Metarmofoze (Piram i Tizba)

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .

> Knjižnica  > Lektira  > Lektira 1. razred