Lektira za 3. razred
  8. Ante Kovačić, U registraturi
  9. Josip Kozarac, Tena
  10. Vjenceslav Novak, Posljednji Stipančići
  11. Henrik Ibsen, Lutkina kuća (Nora)
  12. Anton P. Čehov, Tri sestre
  13. Janko Leskovar, Misao na vječnost
  14. Ivo Vojnović, Dubrovačka trilogija
  15. Antun G. Matoš, Camao
  16. Dinko Šimunović, Muljika
  17. Milan Begović, Bez trećega
  18. Milutin Nehajev, Bijeg
  19. Ivan Kozarac, Đuka Begović

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .

> Knjižnica  > Lektira  > Lektira 3. razred