Lektira za 3. razred
  8. Ante Kovačić, U registraturi
  9. Josip Kozarac, Tena
  10. Vjenceslav Novak, Posljednji Stipančići
  11. Henrik Ibsen, Lutkina kuća (Nora)
  12. Anton P. Čehov, Tri sestre
  13. Janko Leskovar, Misao na vječnost
  14. Ivo Vojnović, Dubrovačka trilogija
  15. Antun G. Matoš, Camao
  16. Dinko Šimunović, Muljika
  17. Milan Begović, Bez trećega
  18. Milutin Nehajev, Bijeg
  19. Ivan Kozarac, Đuka Begović

03.06.2020. 09:45
U suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja i Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom CARNET Ured UNICEF-a za Hrvatsku podržao je obnavljanje infrastrukture potrebne za sigurno odvijanje škole na daljinu kroz ... The post Gotovo pola milijuna kuna vrijedno ulaganje u unaprjeđenje kvalitete nastave na daljinu appeared first on CARNET .

02.06.2020. 13:49
Sve informacije o postupku prijava i upisa u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. dostupne su u četiri publikacije koje su prema tipu učenika podijeljene na: Prijave i upisi u ... The post Objavljene su publikacije ,,Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. - Idemo u srednju!” appeared first on CARNET .

02.06.2020. 12:44
Pored dosadašnjih digitalnih obrazovnih sadržaja - e-Škole DOS-ova i e-Škole scenarija poučavanja nastalih u pilot projektu specifično za prirodoslovne predmete i matematiku, tijekom svibnja su objavljeni novi e-Škole DOS-ovi za ... The post Novi digitalni obrazovni sadržaji za učenike i nastavnike za nastavne predmete i međupredmetne teme appeared first on CARNET .

> Knjižnica  > Lektira  > Lektira 3. razred