Lektira za 4. razred
  2. Luigi Pirandello, Šest osoba traži autora
  3. Franz Kafka, Preobražaj
  4. Ernest Hemingway, Starac i more
  5. Miroslav Krleža, Braka Pet Be, Povratak Filipa Latinovicza, Gospoda Glembajevi
  6. Bertol Brecht, Majka Courage i njezina djeca
  7. Jean Paul Sartre, Mučnina
  8. Albert Camus, Stranac
  9. Eugene Ionesco, Stolice
  10. Samuel Beckett, U očekivanju Godota
  11. Vladan Desnica, Proljeće Ivana Galeba
  12. Ranko Marinković, Ruke, Kiklop
  13. Slobodan Novak, Miris zlato i tamjan
  14. Ivo Brešan, Predstava Hamleta u selu Mrduša donja
  15. Nedjeljko Fabrio, Smrt Vronskog
  16. Pavao Pavličić, Koraljna vrata

03.06.2020. 09:45
U suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja i Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom CARNET Ured UNICEF-a za Hrvatsku podržao je obnavljanje infrastrukture potrebne za sigurno odvijanje škole na daljinu kroz ... The post Gotovo pola milijuna kuna vrijedno ulaganje u unaprjeđenje kvalitete nastave na daljinu appeared first on CARNET .

02.06.2020. 13:49
Sve informacije o postupku prijava i upisa u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. dostupne su u četiri publikacije koje su prema tipu učenika podijeljene na: Prijave i upisi u ... The post Objavljene su publikacije ,,Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. - Idemo u srednju!” appeared first on CARNET .

02.06.2020. 12:44
Pored dosadašnjih digitalnih obrazovnih sadržaja - e-Škole DOS-ova i e-Škole scenarija poučavanja nastalih u pilot projektu specifično za prirodoslovne predmete i matematiku, tijekom svibnja su objavljeni novi e-Škole DOS-ovi za ... The post Novi digitalni obrazovni sadržaji za učenike i nastavnike za nastavne predmete i međupredmetne teme appeared first on CARNET .

> Knjižnica  > Lektira  > Lektira 4. razred