Lektira za 4. razred
  2. Luigi Pirandello, Šest osoba traži autora
  3. Franz Kafka, Preobražaj
  4. Ernest Hemingway, Starac i more
  5. Miroslav Krleža, Braka Pet Be, Povratak Filipa Latinovicza, Gospoda Glembajevi
  6. Bertol Brecht, Majka Courage i njezina djeca
  7. Jean Paul Sartre, Mučnina
  8. Albert Camus, Stranac
  9. Eugene Ionesco, Stolice
  10. Samuel Beckett, U očekivanju Godota
  11. Vladan Desnica, Proljeće Ivana Galeba
  12. Ranko Marinković, Ruke, Kiklop
  13. Slobodan Novak, Miris zlato i tamjan
  14. Ivo Brešan, Predstava Hamleta u selu Mrduša donja
  15. Nedjeljko Fabrio, Smrt Vronskog
  16. Pavao Pavličić, Koraljna vrata

27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

25.11.2020. 23:01
INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00
Postovani, U utorak, 1. prosinca 2020., u vremenu od 00:00 do 02:00 sata davatelj TK usluge Hrvatski Telekom d.d. izvoditi ce radove na medjugradskoj vezi izmedju Pule i Zagreba, uslijed ... The post INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00 appeared first on CARNET .

> Knjižnica  > Lektira  > Lektira 4. razred