Lektira za 4. razred
  2. Luigi Pirandello, Šest osoba traži autora
  3. Franz Kafka, Preobražaj
  4. Ernest Hemingway, Starac i more
  5. Miroslav Krleža, Braka Pet Be, Povratak Filipa Latinovicza, Gospoda Glembajevi
  6. Bertol Brecht, Majka Courage i njezina djeca
  7. Jean Paul Sartre, Mučnina
  8. Albert Camus, Stranac
  9. Eugene Ionesco, Stolice
  10. Samuel Beckett, U očekivanju Godota
  11. Vladan Desnica, Proljeće Ivana Galeba
  12. Ranko Marinković, Ruke, Kiklop
  13. Slobodan Novak, Miris zlato i tamjan
  14. Ivo Brešan, Predstava Hamleta u selu Mrduša donja
  15. Nedjeljko Fabrio, Smrt Vronskog
  16. Pavao Pavličić, Koraljna vrata

18.09.2020. 12:04
Postovani, U srijedu, 23. rujna 2020. izmedju 16:00 i 18:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi CARNET cvorista u Varazdinu doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju ... The post INFO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija 23.09.2020. od 16:00-18:00 sati appeared first on CARNET .

16.09.2020. 12:05
CARNET-ov Nacionalni CERT obilježava Europski mjesec kibernetičke sigurnosti
CARNET-ov Nacionalni CERT i ove godine u listopadu obilježava Europski mjesec kibernetičke sigurnosti te već tradicionalno brojnim aktivnostima radi na podizanju svijesti hrvatskih građana o kibernetičkoj sigurnosti s naglaskom na ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT obilježava Europski mjesec kibernetičke sigurnosti appeared first on CARNET .

16.09.2020. 09:15
Webinar: Planiranje i poučavanje u online i kombiniranoj nastavi
Serija webinara o osmišljavanju i provođenju nastave u virtualnom okruženju te kombiniranog modela nastave u učionici i na daljinu nastavlja se webinarom "Planiranje i poučavanje u online i kombiniranoj nastavi". ... The post Webinar: Planiranje i poučavanje u online i kombiniranoj nastavi appeared first on CARNET .

> Knjižnica  > Lektira  > Lektira 4. razred