Mentalne mape
Mentalne mape su odraz prirodnih misaonih procesa u slikama koje se događaju u našem mozgu. Mentalne mape djeluju poput našega mozga - tako da informacije pretvaraju u asocijacije i slike.
Pripadaju u skupinu mnemotehnika- koje služe zadržavanju materijala koji bismo inače najvjerojatnije zaboravili. Tehniku izrade mentalne mape može svladati svatko.

Pomažu nam da:
•Štedimo vrijeme
•Više se koncentriramo
•Učimo bez muke
•Planiramo
•Komuniciramo
•Bolje se prisjećamo
•Polažemo ispite s dobrim ocjenama
•Učimo brže i kvalitetnije

Linkovi za izradu digitalnih mentalnih mapa:

19.04.2021. 08:30
Virtualna radionica: ,,Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju"
CARNET nastavlja niz virtualnih radionica za odgojno-obrazovne djelatnike u školama s temama vezanim uz pripremu i provedbu videokonferencijske, virtualne i kombinirane nastave, upoznavanje sa sadržajima i uslugama koje izrađuje CARNET, ... The post Virtualna radionica: ,,Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju" appeared first on CARNET .

16.04.2021. 18:02
INFO Najava radova – HT – vise zupanija – 21.04.2021.g., 00:00 – 02:00h
Postovani, U srijedu 21.04.2021.g. izmedju 00:00 i 02:00h zbog radova u mrezi pruzatelja usluga Hrvatskog Telekoma doci ce do 30 minutnog prekida mrezne povezanosti ustanova clanica CARNET-a spojenih navedenim pruzateljem ... The post INFO Najava radova – HT – vise zupanija – 21.04.2021.g., 00:00 – 02:00h appeared first on CARNET .

16.04.2021. 13:45
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – nabave mrežne opreme za okosnicu CARNET mreže i CARNET podatkovne centre appeared first on CARNET .

> Knjižnica  > Mentalne mape