PITAJTE KNJIŽNIČARA

Dragi učenici,

ako vas zanima pretraživanje literature prema određenoj temi za potrebe nastave, pisanje referata, osmišljavanje plakata i ostalih školskih zadataka, preuzmite obrazac ili ga ispunite u knjižnici i predajte vašim knjižničarkama.

Usluga Pitajte knjižničara nova je usluga vaše knjižnice kojom želimo omogućiti komunikaciju korisnika i knjižničara u rješavanju informacijskih upita s ciljem još bolje knjižnične podrške odgoju i obrazovanju učenika naše škole.

Nakon zaprimanja obrasca, knjižničar će vam odgovoriti u što je moguće kraćem roku.

Priloženi dokumenti:
Obrazac.pdf