> Ponude
javni poziv - ekskurzija beč, bratislava
javni poziv - ekskurzija beč
Ponovljeni javni poziv - ekskurzija Grčka, Makedonija
Javni poziv - Ekskurzija Grčka, Makedonija 2
Javni poziv - ekskurzija Grčka, Makedonija
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA ŠPANJOLSKA 2

Roditeljski sastanak za 3.d i 3.f na kojem će izabrane agencije moći prezentirati svoje ponude roditeljima održat će se u petak 18. siječnja 2019. u 19.15h.

JAVNI POZIV - EKSKURZIJA ŠPANJOLSKA 1

Roditeljski sastanak za 3.a i 3.b na kojem će izabrane agencije moći prezentirati svoje ponude roditeljima održat će se u četvrtak 17. siječnja 2019. u 19h.

JAVNI POZIV EKSKURZIJA GRČKA 2019.
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA BEČ
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA - GRČKA 2019.
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA BUDIMPEŠTA
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA BEČ
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA GRČKA
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA GRČKA I MAKEDONIJA
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA RIMINI
Javni poziv - ekskurzija Krakov/Prag
Javni poziv - ekskurzija Grčka/San Marino
POZIV NA DOSTAVU PONUDE ZA PROVEDBU POSTUPKA BAGATELNE VRIJEDNOSTI - Nabava peleta
Poziv na dostavu ponude - Nabava školskog namještaja
Priloženi dokumenti:
Poziv na dostavu ponude.pdf

Nabava opreme za kabinete fizike i biologije u sklopu projekta "Prirodne znanosti su IN"
Javni poziv - ekskurzija "Budimpešta"
Javni poziv - ekskurzija "Venecija - Gardaland"
JAVNI POZIV - STUDIJSKO PUTOVANJE U NJEMAČKU (Prirodne znanosti su IN)
Poziv na dostavu ponude za nabavu peleta
Poziv na dostavu ponude za usluge promocije i vidljivosti pri provedbi projekta „Prirodne znanosti su in“
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA Španjolska
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA BUDIMPEŠTA, KRAKOW, PRAG
POZIV NA DOSTAVU PONUDA ZA USLUGE TEHNIČKE POMOĆI ZA PROVEDBU PROJEKTA
Javni poziv - ekskurzija Padova, Verona, Sirmione, Gardaland
Javni poziv - ekskurzija Budimpešta
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA MAKEDONIJA - GRČKA - ITALIJA
Javni poziv - ekskurzija Budimpešta, Prag
Javni poziv - ekskurzija Austija

03.06.2020. 09:45
U suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja i Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom CARNET Ured UNICEF-a za Hrvatsku podržao je obnavljanje infrastrukture potrebne za sigurno odvijanje škole na daljinu kroz ... The post Gotovo pola milijuna kuna vrijedno ulaganje u unaprjeđenje kvalitete nastave na daljinu appeared first on CARNET .

02.06.2020. 13:49
Sve informacije o postupku prijava i upisa u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. dostupne su u četiri publikacije koje su prema tipu učenika podijeljene na: Prijave i upisi u ... The post Objavljene su publikacije ,,Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. - Idemo u srednju!” appeared first on CARNET .

02.06.2020. 12:44
Pored dosadašnjih digitalnih obrazovnih sadržaja - e-Škole DOS-ova i e-Škole scenarija poučavanja nastalih u pilot projektu specifično za prirodoslovne predmete i matematiku, tijekom svibnja su objavljeni novi e-Škole DOS-ovi za ... The post Novi digitalni obrazovni sadržaji za učenike i nastavnike za nastavne predmete i međupredmetne teme appeared first on CARNET .

> Ponude