> Ponude
javni poziv - ekskurzija beč, bratislava
javni poziv - ekskurzija beč
Ponovljeni javni poziv - ekskurzija Grčka, Makedonija
Javni poziv - Ekskurzija Grčka, Makedonija 2
Javni poziv - ekskurzija Grčka, Makedonija
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA ŠPANJOLSKA 2

Roditeljski sastanak za 3.d i 3.f na kojem će izabrane agencije moći prezentirati svoje ponude roditeljima održat će se u petak 18. siječnja 2019. u 19.15h.

JAVNI POZIV - EKSKURZIJA ŠPANJOLSKA 1

Roditeljski sastanak za 3.a i 3.b na kojem će izabrane agencije moći prezentirati svoje ponude roditeljima održat će se u četvrtak 17. siječnja 2019. u 19h.

JAVNI POZIV EKSKURZIJA GRČKA 2019.
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA BEČ
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA - GRČKA 2019.
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA BUDIMPEŠTA
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA BEČ
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA GRČKA
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA GRČKA I MAKEDONIJA
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA RIMINI
Javni poziv - ekskurzija Krakov/Prag
Javni poziv - ekskurzija Grčka/San Marino
POZIV NA DOSTAVU PONUDE ZA PROVEDBU POSTUPKA BAGATELNE VRIJEDNOSTI - Nabava peleta
Poziv na dostavu ponude - Nabava školskog namještaja
Priloženi dokumenti:
Poziv na dostavu ponude.pdf

Nabava opreme za kabinete fizike i biologije u sklopu projekta "Prirodne znanosti su IN"
Javni poziv - ekskurzija "Budimpešta"
Javni poziv - ekskurzija "Venecija - Gardaland"
JAVNI POZIV - STUDIJSKO PUTOVANJE U NJEMAČKU (Prirodne znanosti su IN)
Poziv na dostavu ponude za nabavu peleta
Poziv na dostavu ponude za usluge promocije i vidljivosti pri provedbi projekta „Prirodne znanosti su in“
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA Španjolska
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA BUDIMPEŠTA, KRAKOW, PRAG
POZIV NA DOSTAVU PONUDA ZA USLUGE TEHNIČKE POMOĆI ZA PROVEDBU PROJEKTA
Javni poziv - ekskurzija Padova, Verona, Sirmione, Gardaland
Javni poziv - ekskurzija Budimpešta
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA MAKEDONIJA - GRČKA - ITALIJA
Javni poziv - ekskurzija Budimpešta, Prag
Javni poziv - ekskurzija Austija

09.01.2020. 14:03
Postovani korisnici, U ponedjeljak, 13.01.2020., CARNET NOC ce izvoditi programsku nadogradnju mrezne opreme na podrucju: – Varazdinske zupanije u vremenu od 11:00 do 12:00 sati i – Medjimurske zupanije u ... The post INFO Najava prekida mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske i Medjimurske zupanije, 13.01.2020. appeared first on CARNET .

27.12.2019. 11:12
Započeo CARNET-ov Erasmus+ projekt "DOTS"
U CARNET-ovim prostorijama, 2. i 3. prosinca 2019. godine, održan je početni (kick-off) sastanak Erasmus+ projekta pod nazivom “DOTS - Development of transversal skills in STEM”. Cilj je projekta razvijati ... The post Započeo CARNET-ov Erasmus+ projekt "DOTS" appeared first on CARNET .

19.12.2019. 09:19
U sklopu programa e-Škole isporučeno 26 350 prijenosnih računala
U više od 1200 škola diljem Hrvatske CARNET je isporučio 26 350 prijenosnih računala za učitelje i nastavnike u vrijednosti od 98,59 milijuna kuna. Riječ je o modelima prijenosnih računala ... The post U sklopu programa e-Škole isporučeno 26 350 prijenosnih računala appeared first on CARNET .

> Ponude