Dokument: Der Krieg um Troja, Ideen 2.docx
Jezik: Hrvatski
Autor(i): Jasna Lovrić
Vrijeme stvaranja dokumenta: 12. 6. 2020.
Zadnja verzija: 1
Povijest verzija
1. Der_Krieg_um_Troja,_Ideen_2.docx 1.79 MB Jasna Lovrić
12.06.2020 13:52:00

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .

> O školi  > Djelatnici  > Jasna Lovrić