> O školi  > Povijest
Povijest vinkovačke Gimnazije

Kratki pregled bogate povijesti naše škole napisao je prof. Josip Šarčević, 2009. godine.

Izvori:

1. Mijo Brašnić, Ces. Kralj. VELIKA GIMNAZIJA U VINKOVCIH ZA PRVOG STOGODIŠTA SVOGA OBSTANKA 1780-1879., Zagreb 1879.
  2. SPOMENICA O STOPEDESETGODIŠNJICI DRŽAVNE GIMNAZIJE U VINKOVCIMA, Osijek 1930.
  3. NAŠIH DVJESTA GODINA, Vinkovci 1981.
  4. POVIJEST VINKOVAČKE GIMNAZIJE, Osijek 2002.
  5. 225 GODINA VINKOVAČKE GIMNAZIJE, 1780-2005., Vinkovci 2006.

225 godina vinkovačke gimnazije

Najnovija Spomenica

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

20.01.2021. 14:13
Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji
Da neki predmeti poput fizike i matematike ne moraju uvijek biti teški i nerazumljivi dokazuju e-Škole digitalni sadržaji. Izrađeni su kako bi učenicima i nastavnicima olakšali učenje i poučavanje te ... The post Objavljeni novi CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji appeared first on CARNET .

> O školi  > Povijest