> nova_str
Slobodne aktivnosti

U našoj se školi održavaju brojne slobodne aktivnosti u kojima sudjeluju učenici iz svih razreda, a rad se odvija izvan redovne nastave.

INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

> nova_str